Nowości

Rivdom - wolność bez granic


Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowsze narzędzie do nitów zrywalnych jest to profesjonalna nitownica akumulatorowa - Rivdom niemieckiej firmy VVG.

nitownica akumulatorowa 

Więcej informacji na: 
www.nirostal.pl 
oraz 
www.nitownica.com

Automotive

 

Pracownicy firmy Nirostal Sp. z o.o., wykorzystując swoje blisko 20-letnie doświadczenie w projektowaniu, doradztwie technicznym oraz sprzedaży wysoko wyspecjalizowanych elementów złącznych , pragną zaoferować swoje usługi - jako przedstawiciela handlowo-technicznego firmy Honsel Umformtechnik GmbH w sektorze dostaw dla przemysłu samochodowego "AUTOMOTIVE" , elektronicznego, AGD oraz innych branżach wymagających dostaw elementów produkowanych bezpośrednio na podstawie dokumentacji technicznej klienta. 


Firma Honsel od kilkudziesięciu lat, z powodzeniem, specjalizuje się w dostawach dla niemieckiego przemysłu samochodowego, oraz wielu innych producentów i kooperantów z w/w sektorów w całej Europie. Oferujemy elementy formowane na zimno, z drutu oraz rurki, do średnicy fi16 mm.

 

Oferujemy dowolnego rodzaju pokrycie, zgodnie z dokumentacją techniczną. Oferujemy dostawy zgodne z procedurami PPAP. Posiadamy wszelkie certyfikaty i dopuszczenia wymagane w przemyśe samochodowym.